Spotkanie byłych zawodników Juvenii Białystok


Data: 07.02.2017

Zapraszamy do kontaktu wszystkich absolwentów sekcji pływackiej Juvenii Białystok od 1971 roku. Chcemy spotkać się jesienią…i oczywiście popływać!

A więc już wiadomo kiedy będzie nasze spotkanie 2 WRZEŚNIA sobota.
Spotkanie zaczynamy o 16.00 na basenie….zaczynamy na sportowo w wodzie, oczywiście dla chętnych. Tym razem przymusu nie będzie!
Za start – myślimy o wyścigach sztafetowych poszczególnych grup treningowych (sztafety możecie dobierać sami) przywidujemy atrakcyjne nagrody. Forma zgłoszenia sztafet podana będzie wkrótce.
Po pływaniu kolacja w centrum konferencyjnym niedaleko basenu na Choroszczańskiej (obok Jysk nad Biedronką).
Koszt udziału i nr konta do wpłaty podamy w kwietniu.
Można już planować urlopy, brać kredyty, lub odkładać zaskórniaki…

Komitet Organizacyjny w składzie: Hanna Zuchwalska, Ela Piwowarczyk, Ela Citowicz, Małgorzata Andrzejewska,Bartek Bogdanowicz, Michał Kupiszek, Krzysztof Januszek, Halina Stepańczuk…do zobaczenia.

Współorganizatorem naszego wydarzenia jest MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY, placówka oświatowa , która od początku istnienia pływalni ściśle współpracuje z klubem sportowym Juvenia, którego wychowankami jesteście.
Dziękuję Panu Dyrektorowi Pawłowi Łucyk za pomoc w organizacji imprezy i udostępnienie pływalni. Liczymy na stałą, dalszą współpracę…wszak za 4 lata będzie okrągła rocznica – 50-lecia!
Halina Stepańczuk…do zobaczenia.

Co oferujemy


Brodziki

Grota solna

Sauny

Hydromasaż

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM AKTUALNYM CENNIKIEM

sprawdź