UROCZYSTE OBCHODY JUBILEUSZU 50-LECIA MIĘDZYSZKOLNEGO OŚRODKA SPORTOWEGO W BIAŁYMSTOKU


Data: 15/11/2021

       We środę, 10 listopada 2021 – z rocznym opóźnieniem ze względu na pandemię – świętowaliśmy 50-lecie powstania Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego     w Białymstoku.

      10 listopada 1970 po raz pierwszy napełniono wodą nieckę basenową.Podczas uroczystości została otwarta i zaprezentowana plenerową wystawa fotograficzna i odbyła się projekcja filmu obrazującego historię Ośrodka. W obchodach udział wzięli m.in. wiceminister Edukacji i Nauki Dariusz Piontkowski, poseł Jarosław Zieliński, wicewojewoda podlaski Tomasz Madras, zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki, podlaska kurator oświaty Beata Pietruszka, przedstawiciele wojska i policji, pracownicy Ośrodka, dyrektorzy zaprzyjaźnionych placówek oświatowych  oraz władze instytucji i placówek sympatyzujących z MOS.

            Jubileusz to okazja do gratulacji i podziękowań. Dyrektor MOS w Białymstoku – Paweł Łucyk złożył serdeczne podziękowania poprzednim dyrektorom: Pani Halinie Stepańczuk i Panu Janowi Drowanowskiemu oraz pozostałym pracownikom – byłym i obecnym – za ich codzienny trud, i wręczył okolicznościowe grawertony i upominki.

            Z okazji Złotych Godów Ośrodka, chciałbym także wszystkim Korzystającym z basenu złożyć najserdeczniejsze życzenia i zapewnić, że nadal będziemy dokładać wszelkich starań by nasze usługi spełniały oczekiwania dzieci, młodzieży i dorosłych użytkowników Pływalni bo to stopień Państwa zadowolenia jest miarą naszego sukcesu…..

                                                                                               Paweł Łucyk

                                                                                               Dyrektor MOS w Białymstoku

 

 

Podziękowania:

Prezydent Miasta Białegostoku

Podlaski Kurator Oświaty

Wiceprezydent Białegostoku

Solidarność Oświatowa

ZNP

KWP w Białymstoku

RDLP w Białymstoku

18.BPR

Podziękowania wszystkim pracownikom MOS:

Dyrektor MOS

 

Jubileusz w mediach:

 

https://poranny.pl/bialystok-miedzyszkolny-osrodek-sportowy-istnieje-juz-ponad-50-lat-plywalnia-pokoleniowa-swietowala-swoj-jubileusz-zdjecia/ar/c2-15896765

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/206752

https://www.gov.pl/web/uw-podlaski/jubileusz-50-lecia-miedzyszkolnego-osrodka-sportowego-w-bialymstoku

 

Co oferujemy


Brodziki

Grota solna

Sauny

Hydromasaż

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM AKTUALNYM CENNIKIEM

sprawdź
Skip to content