Grota solna


Grota Solna

 

Grota Solna wykorzystuje dobroczynne właściwości soli która to napina
i oczyszcza skórę, chroni ją przed wolnymi rodnikami a zawarty w niej jod wzmacnia śluzówkę, co wpływa na zwiększenie odporności organizmu.
Grota Solna ma taki mikroklimat jak ten, który jest nad morzem. Podobnie też działa na nasz organizm. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczeniu wielu chorób – astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, nerwicy.

Oprócz funkcji terapeutycznej grota solna jest miejscem, w którym można się odprężyć i na pewien czas oderwać od codziennych obowiązków. Niepowtarzalny, łagodny klimat jaskini może też być wspaniałym miejscem bardzo kameralnych spotkań towarzyskich.

Przebywanie  w grocie solnej ma dobroczynny wpływ na organizm ludzki, polecamy go szczególnie osobom prowadzącym intensywny tryb życia połączony ze stresem i wysiłkiem, wszystkim tym, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia. Wizyta nie zastąpi co prawda spaceru nad morzem, ale to dobry sposób na szybki relaks w odizolowaniu od hałasu i zanieczyszczeń
a kilkuminutowy seans wspomoże organizm w walce z chorobami.

 

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM AKTUALNYM CENNIKIEM

sprawdź
Skip to content