Mikołajkowe zawody pływackie 05.12.2019 r. , – fotorelacja


Data: 06.12.2019

 IV Mikołajkowe Zawody Pływackie organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Białymstoku.
Ponad sto pięćdziesięcioro dzieci uczestniczyło w zawodach pływackich. Było mnóstwu atrakcji, niespodzianek, prezentów oraz nagród. Promowanie aktywności fizycznej ma ogromne znaczenie nie tylko w kontekście udziału dzieci i młodzieży w rywalizacji sportowej, ale stanowi także ważny przykład dla innych: rodziców, instytucji oświatowych, organizacji młodzieżowych i wszystkich tych, dla których dobro młodego człowieka jest ważne. Niezwykle ważnym jest, aby wobec tak niskiego odsetka młodzieży uprawiającej sport i biorącej udział w aktywności fizycznej w ogóle, pokazać, że można taką formą spędzania czasu zainteresować młodzież, że może być to atrakcyjny czas, że sport to nie tylko wyczyn, ale przede wszystkim dobra zabawa, rówieśnicy i wiele pozytywnych emocji.
Sport i bezpieczeństwo to dwie nierozerwalne składowe, dlatego ideą zawodów poza popularyzacją pływania, jest promocja i upowszechnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Bardzo serdecznie dziękuję współorganizatorom zawodów, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo: Wojewódzkiej Komendzie  Policji w Białymstoku,  Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Białymstoku, 18 Białostockiemu Pułkowi Rozpoznawczemu w Białymstoku, Wydziałowi Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku?                
Honorowy patronat nad imprezą objęli: Senator RP Mariusz Gromko, Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski, a także Podlaski Kurator Oświaty Beata Pietruszka, a patronat medialny – Polskie Radio Białystok i TVP Białystok.
Dziękuję również sponsorom…?
Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom MOS – jesteście fantastyczni…oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji tej wspaniałej inicjatywy. ?
Razem możemy więcej … DZIĘKUJĘ ☺️

Paweł Łucyk

Dyrektor MOS w Białymstoku

Białystok 05.12.2019 r.

 

 

Co oferujemy


Brodziki

Grota solna

Sauny

Hydromasaż

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM AKTUALNYM CENNIKIEM

sprawdź