Elektroniczna skrzynka podawcza

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Białymstoku udostępnił Elektroniczną Skrzynkę Podawczą  na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP), która służy do przekazywania informacji w formie elektronicznej do podmiotu publicznego.

Dostarczenie dokumentów elektronicznych do Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego

W celu dostarczenia dokumentu elektronicznego do Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Białymstoku należy zarejestrować się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl. Po zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Białymstoku

Za jego pomocą załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Białymstoku. Do formularza można dodawać załączniki o następujących rozszerzeniach: .doc, .docx, .gif, .jpg (.jpeg), .ods, .odt, .pdf, .png, .rtf, .svg, .tif(.tiff), .txt, .xls, .xlsx, .xml. Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego to 5 megabajtów. Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.

Odnośnie spraw załatwianych w trybie postępowania administracyjnego konieczne jest podanie imienia, nazwiska, adresu osoby wnoszącej pismo oraz jej podpisu. Elektroniczna skrzynka podawcza obsługuje zarówno bezpieczny kwalifikowany podpis elektroniczny jak i jego darmowy odpowiednik, czyli profil zaufany ePUAP.

Co oferujemy


Brodziki

Grota solna

Sauny

Hydromasaż

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM AKTUALNYM CENNIKIEM

sprawdź
Skip to content