Największa w historii inwestycja w białostockim MOS-ie stała się faktem!


Data: 05/10/2023

Największa w historii inwestycja w białostockim MOS-ie stała się faktem! Na modernizację przeznaczono prawie 5 milionów złotych

 

Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy zaangażowali się, wspierali i przyczynili  do realizacji największej inwestycji w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Białymstoku mającej na celu kompleksową modernizację obiektu. Dziękuję, nie tylko w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu dzieci korzystających z zajęć realizowanych w naszej placówce, a dzieci tych jest dużo, bo ponad 5 000  w skali jednego tygodnia.

Pływalnia jest otwarta 7 dni w tygodniu przez 16 godzin dziennie. W ciągu roku korzysta z niej ponad 300 000 pasjonatów pływania, poza młodymi adeptami pływania, korzystają z niej osoby dorosłe, dla których pływanie to styl życia, a dla wielu – to rekonwalescencja po przebytej chorobie. W ich imieniu,  także dziękuję.

Modernizacja obiektu pozytywnie wpłynie na środowisko naturalne bo inwestycja ma na celu zwiększenie efektywności energetycznej budynku pływalni, konsekwencją czego będzie zmniejszenie zużycia energii cieplnej i elektrycznej. Niższe koszty pozwolą na dalsze niezakłócone funkcjonowanie Ośrodka ku zadowoleniu lokalnej społeczności, a przede wszystkim najmłodszej jej części.

Paweł Łucyk – dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Białymstoku

https://poranny.pl/najwieksza-w-historii…/ar/c1-17952873

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/231052

https://akadera.bialystok.pl/budynek-mos-przy-ul…/

Co oferujemy


Brodziki

Grota solna

Sauny

Hydromasaż

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM AKTUALNYM CENNIKIEM

sprawdź
Skip to content